Věnuji se osobním konzultacím pro ženy. 

Kombinuji několik technik, díky nímž se vracíme při hledání zpět do dětství, abychom se rozvzpomněly a našly zpět klíč k sobě. Šťastná žena = krásná žena a krása vnitřní se může snoubit s vnější krásou. Každý jsme nepostradatelný ve své jedinečnosti. Dobrý člověk se z nás stane, když máme jako dítě spokojenou a milovanou mámu. Když je v pohodě máma, čerpá z ní tu pohodu celá rodina. Dítě si jí bere samo a nemusí se nic učit.

 

Žena je srdce rodiny. Šťastné můžeme být, jen když jsme opravdu samy sebou. 

 

Je léčivé poznat sebe sama, své dary a talenty, svoji rodinu, pochopit souvislosti. Pak se dostaví obrovský pocit úlevy a radosti ze života.

 

Osobní konzultace

Proč se nám v životě nedaří, proč nejsme spokojeni, proč máme partnera, který nám nevyhovuje, práci, která nás nebaví, nerozumíme si ve vztazích, s dětmi, proč nám je někdo příjemný a jiný ne?

Pokládáte si někdy tyto otázky?

Pak je čas rozvzpomenout se. Čas přestat hledat a začít tvořit.

Když se rozvzpomeneme, kdo ve skutečnosti jsme, když odložíme naučené role a převzaté nefunkční programy, porozumíme lépe nejen sobě, ale i svému okolí. Dokážeme vnímat s láskou své rodiče, děti i partnery.

Harmonii, hluboký respekt a úžasný nadhled nám dá, když se dostaneme zpět k sobě. A protože jak uvnitř, tak navenek, záleží nejen, jací jsme, ale taky, jak se navenek vyjadřujeme - výrazem, dynamikou, verbální i neverbální komunikací a v neposlední řadě i volbou oblečení. A právě přes oblečení se můžeme dostat hluboko dovnitř  a naopak. Vysíláte harmonii nebo chaos? 

Při konzultaci se podíváme

 • jak naše dětství ovlivňuje náš další život
 • kam se ztrácí naše identita 
 • co si neseme z rodiny
 • co o nás vypovídá náš zevnějšek
 • kdy vyzařujeme chaos a kdy harmonii

 

Rozhodla jste se pro osobní konzultaci? Pak zavolejte (pondělí až pátek) na telefon 737 739 314 nebo napište zprávu zde >>>

 

Přednášky, semináře

Vztahy s lehkostí...

Jak můžete využít poznání své jedinečnosti v dalším životě a především ve vztazích?

 

 • pochopíte jaké jsou vaše skutečné talenty, přednosti, přirozené chování a jaká práce je s vámi v souladu
 • dostanete odpovědi na to, proč se nám v životě nedaří, proč nejsme spokojeni
 • rozvzpomenete se na to, kdo jsem a kým chci být
 • bude vám jasnější chování našich dětí, partnerů, blízkých, kolegů v práci…
 • dostaví se vzájemný respekt a harmonie
 • uvidíte jak se promítá to, jak se cítíme uvnitř do našeho vnějšího světa
 • dojde k propojení naší duše s vnějším obalem, tedy i s oblečením, jak uvnitř, tak navenek - nejen že šaty dělají člověka, ale jsou naší druhou kůží
 • uvědomíte si, co o nás vypovídá náš zevnějšek, naše oblečení

 

♥  ♥  ♥

 

Přehled akcí

na akce se přihlaste zde, uveďte termín, počet osob, celé jméno

17.11.2018 celodenní seminář v Niru, Krámská 29, Náchod, 10:00 - cca 17.30VZTAHY s lehkostí Do hloubky se podíváme na to, jak budovat zdravé vztahy. Práce s osmi klíči. Pohled na to, jak pochopit, vnímat a vidět sebe, naše děti, partnery i ostatní lidi, které potkáváme ve svém životě. Cena celodenního semináře 1200,- / 2 os. společně 1000,- za os. Pitný režim zajištěn.
13.11.2018 beseda v N.I.R. (Národní institut rozvoje) Krámská 29, Náchod, 18:00 - 19:30VZTAHY s lehkostí Vztahy s lehkostí. Jak budovat zdravé vztahy? Jiný pohled na to, jak pochopit, vnímat a vidět sebe, naše děti, partnery i ostatní lidi, které potkáváme ve svém životě. Vstupné dobrovolné.
27.10.2018 V prostorech rodinné pekárny Luníček v Černilově od 10:00 - 18:00hodinCelodenní seminář pro ženy - VZTAHY .s lehkostí Jednoduše pomocí osmi klíčů. Jiný pohled na to, jak pochopit, vnímat a vidět naše děti, partnery i ostatní lidi, které potkáváme ve svém životě. Cena celodenního semináře 1500,- / dvě osoby společně 1200,- za osobu, počet míst omezen, rezervace na odkazu výše. Možnost občerstvení a lehkého oběda na místě.
jednodenní sobotní semináře v ABECEDĚ POZNÁNÍ, Malé náměstí 129 v Hradci králové 2017seminář - více na webových stránkách ABECEDY
29.6.2017 přednáška V ABECEDĚ POZNÁNÍ, Malé náměstí 129 v Hradci králové 17.-19.30Přednáška pro ženy - Osmi Stylů, osmi klíčů k sobě s možností zakoupení knihy za akční cenu vstupné 260,-
14.6.2017 přednáška hotel Hron Náchod 18.00-20.00hodinPřijďte se naladit na léto přednáškou pro ženy a případně si odnést báječnou knihu pro letní pohodové dny s metodou Osmi Stylů, osmi klíčů k sobě vstupné 250,-