akce a osobní konzultace

Proč dělám osobní konzultace pro ženy? Jak to souvisí s tématem stránek O nás a dětech? Protože pracuji i s osmi typy, vracíme se při hledání zpět do dětství, abychom našli svůj klíč k sobě. Další důvod je ten, že dobrý člověk se z nás stane, když máme jako dítě spokojenou a milovanou mámu, to se mnou velmi zarezonovalo. Když je v pohodě máma, čerpá z ní tu pohodu celá rodina. Dítě si jí bere samo a nemusí se nic učit.

 

Žena je srdce rodiny. Šťastné můžeme být, jen když jsme opravdu samy sebou. 

 

Je léčivé poznat sebe sama, své dary a talenty, svoji rodinu, pochopit souvislosti. Pak se dostaví obrovský pocit úlevy, pochopení, respektu a radosti ze života.

Osobní konzultace

Sebepoznání, harmonii, hluboký respekt a úžasný nadhled nám dává poznání metody osmi klíčů - najděte si svůj klíč. Přesto, že je to tak trochu i o oblečení, dostává se díky tomu, co máme na sobě hluboko pod povrch a naopak.

Když poznáme, kdo ve skutečnosti jsme, když odložíme role, které nám nepřísluší, a odstraníme převzaté nefunkční programy, porozumíme lépe nejen sobě, ale i svému okolí. Dokážeme vnímat s láskou své rodiče, děti i partnery.

 

  • jak naše dětství ovlivňuje náš další život?
  • kam se ztrácí naše identita – proč se nám v životě nedaří, proč nejsme spokojeni, proč máme partnera, který nám nevyhovuje, práci, která nás nebaví, nerozumíme si ve vztazích, s dětmi, proč nám je někdo příjemný a jiný ne?

 

Seznámení s podstatou metody osmi klíčů najdete ve videích zdarma na tomto odkazu zde >>>

 

Chcete si o ni nejdříve něco přečíst a zkusit se najít sama pomocí knihy? Potom ji najde tady >>> 

 

Přečetla jste knihu, ale váháte mezi několika styly nebo se z jakéhokoliv důvodu nechcete pouštět do hledaní sama?

Rozhodla jste se pro osobní konzultaci? Pak zavolejte (pondělí až pátek) na telefon 737 739 314 nebo napište zprávu zde >>>

 

Přednášky, semináře

Seznámení s metodou Osmi Stylů, jak vznikla a proč opravdu funguje.

O čem je metoda Osmi Stylů a proč ji využít?

  • ukáže nám, jaké jsou naše skutečné talenty, přednosti, přirozené chování a jaká práce je s námi v souladu
  • odpovědi na to, proč se nám v životě nedaří, proč nejsme spokojeni
  • poznání sebe sama - jaké je moje skutečné já, kdo jsme byli, když jsme přišli na tento svět, než jsme se schovali do cizích rolí a převzatých programů
  • pochopení chování našich dětí, partnerů, blízkých, kolegů v práci…
  • nastolení vzájemného respektu a harmonie
  • propojení naší duše s vnějším obalem, tedy i s oblečením – jak uvnitř, tak navenek

 

 

♥  ♥  ♥

 

Aktuálně

Přehled akcí

na akce se přihlaste zde, uveďte termín, počet osob, celé jméno

17.11.2018 celodenní seminář v Niru, Krámská 29, Náchod, 10:00 - cca 17.30VZTAHY s lehkostí Do hloubky se podíváme na to, jak budovat zdravé vztahy. Práce s osmi klíči. Pohled na to, jak pochopit, vnímat a vidět sebe, naše děti, partnery i ostatní lidi, které potkáváme ve svém životě. Cena celodenního semináře 1200,- / 2 os. společně 1000,- za os. Pitný režim zajištěn.
13.11.2018 beseda v N.I.R. (Národní institut rozvoje) Krámská 29, Náchod, 18:00 - 19:30VZTAHY s lehkostí Vztahy s lehkostí. Jak budovat zdravé vztahy? Jiný pohled na to, jak pochopit, vnímat a vidět sebe, naše děti, partnery i ostatní lidi, které potkáváme ve svém životě. Vstupné dobrovolné.
27.10.2018 V prostorech rodinné pekárny Luníček v Černilově od 10:00 - 18:00hodinCelodenní seminář pro ženy - VZTAHY .s lehkostí Jednoduše pomocí osmi klíčů. Jiný pohled na to, jak pochopit, vnímat a vidět naše děti, partnery i ostatní lidi, které potkáváme ve svém životě. Cena celodenního semináře 1500,- / dvě osoby společně 1200,- za osobu, počet míst omezen, rezervace na odkazu výše. Možnost občerstvení a lehkého oběda na místě.
jednodenní sobotní semináře v ABECEDĚ POZNÁNÍ, Malé náměstí 129 v Hradci králové 2017seminář - více na webových stránkách ABECEDY
29.6.2017 přednáška V ABECEDĚ POZNÁNÍ, Malé náměstí 129 v Hradci králové 17.-19.30Přednáška pro ženy - Osmi Stylů, osmi klíčů k sobě s možností zakoupení knihy za akční cenu vstupné 260,-
14.6.2017 přednáška hotel Hron Náchod 18.00-20.00hodinPřijďte se naladit na léto přednáškou pro ženy a případně si odnést báječnou knihu pro letní pohodové dny s metodou Osmi Stylů, osmi klíčů k sobě vstupné 250,-